Wieloletnie doświadczenie

Profesjonalizm

Najwyższa Jakość

Fachowe Doradztwo

Hydraulika siłowa.

Nasza firma specjalizuje się w branży hydrauliki siłowej. Zajmujemy się zarówno produkcją sprzedażą, jak i serwisem urządzeń wykorzystujących podzespoły oparte na hydraulice.

Produkcja nowych siłowników.

Dysponujemy możliwością produkcji siłowników o różnych wymiarach i parametrach. Produkujemy siłowniki dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Uszczelnianie i regeneracja siłowników.

Uszczelnianie i regeneracja siłowników - hydraulicznych i pneumatycznych. Naprawiamy siłowniki hydrauliczne i pneumatyczne o różnych wymiarach i budowie. Specjalizujemy się w regeneracji siłowników stosowanych w różnego rodzaju koparkach, ładowarkach, dźwigach i przyczepach.

Tulejowanie koparek.

Wykonujemy tulejowanie różnego rodzaju połączeń ruchomych w koparkach i innym sprzęcie budowlanym. Usługa tulejowania koparek polega na wymianie zużytych elementów, takich jak sworznie i tuleje oraz naprawie uszkodzonego gniazda.

Roztaczanie ramion koparek u klienta.

Dzięki zastosowaniu mobilnej wytaczarki oferujemy również usługę roztaczania ramion koparki na miejscu u klienta. Takie rozwiązanie gwarantuje naszemu klientowi oszczędność czasu oraz ograniczenie kosztów związanych z naprawą koparki lub innego sprzętu.

Usługi w zakresie tokarstwa i frezarstwa (Kielce) Tokarstwo, Frezerstwo Kielce.

Proponujemy Państwu również profesjonalną obróbkę matali. Naszą specjalnością jest wykonywanie obróbki w zakresie tokarstwa i frezerstwa. Na tle konkurencji z terenu Kielc i okolic wyróżniają nas atrakcyjne ceny i krótki termin realizacji zleceń.

Planowanie głowic.

Jest to usługa regeneracji głowicy polegająca na wyrównaniu powierzchni styku uszczelka-głowica-blok. Efekt ten osiąga się poprzez wyrównanie płaszczyzny czoła głowicy przez frezowanie, dla uzyskania idealnie płaskiej powierzchni styku. Planowanie głowicy przedłuża jej żywotność.

Naprawy Motocykli, Skuterów i Quadów.

Oferujemy Państwu szybką i profesjonalną diagnostykę oraz naprawę zarówno drobnych usterek, jak i poważnych uszkodzeń.

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa świętokrzyskiego ze szczególnym uwzględnieniem Kielc i okolic.